Naše služby

Dálniční a silniční stavby

Jsme českou jedničkou v oblasti dopravního stavitelství. Naší specialitou jsou dálnice, budujeme a celoročně spravujeme desítky kilometrů po celé České republice. Dálnice ale nejsou všechno, součástí našich služeb je i stavba mimoúrovňových křižovatek, protihlukových stěn, inženýrských sítí nebo osvětlení, či vodorovné i svislé dopravní značení.

Naše projekty


Mostní stavby a lávky

Dálniční a městské mosty, lávky pro pěší i cyklisty, ale také rekonstrukce mostů historických. I v této oblasti stavebnictví se pyšníme dlouholetou expertízou a využíváme ty nejmodernější postupy, které jsou zárukou kvality a bezpečnosti. 

Naše projekty


Železniční a tramvajové trati

Máme rozsáhlé zkušenosti s výstavbou a modernizací železničních a tramvajových tratí a koridorů po celé republice. Patří sem i stavby kolejišť, nástupišť a výpravních budov, rekonstrukce trakčního vedení nebo instalace informačního zařízení, a to včetně zařízení pro nevidomé. 

Naše projekty


Městský mobiliář

Do portfolia naší společnosti spadá i obnova veřejného prostoru. Budujeme městské protihlukové stěny, cyklostezky, školní a sportovní hřiště nebo parkoviště a veřejná osvětlení. Na všech stavbách využíváme nejmodernější technologie šetrné k životnímu prostředí.

Naše projekty