Spojujeme světy

Společnost Stavby mostů se už od roku 1953 věnuje výstavbě a rekonstrukcím železobetonových a betonových předpjatých mostů i stavbám ocelových a dřevěných lávek. Stála u zrodu takových staveb, jako jsou Nuselský a Barrandovský most nebo pražské metro. Hlavní objem výroby se soustředí na monolitické konstrukce. Výjimečnou specializací je výstavba mostů z příčných prefabrikátů technologií letmé betonáže.

Ekologie

Záleží nám na životním prostředí. Využíváme zelenou energii, nejmodernější ekologické technologické a technické postupy i recyklované materiály.

Zaměstnanci

Víme, že klíčem k úspěchu je spokojený zaměstnanec. Naše kolegy podporujeme v dalším vzdělávání i občanské angažovanosti. Dbáme na dodržování etických i bezpečnostních zásad a bojujeme proti jakékoli formě diskriminace při náboru, na pracovištích nebo v profesní dráze našich spolupracovníků.

Odpovědný přístup

Zakládáme si na dodržování důsledného, odborného a odpovědného přístupu k partnerům, zákazníkům, veřejnosti a životnímu prostředí a plníme svou společenskou odpovědnost v jakékoliv situaci.

Jsme součástí největší stavební skupiny u nás

70

let zkušeností

1800

projektů každý rok

4100

zaměstnanců

Naše společnost je součástí VINCI Construction CS, největší stavební skupiny na území České republiky a Slovenska, s více než 4 000 zaměstnanci a 1 800 projekty každý rok. VINCI Construction CS působí ve všech stavebních oblastech, od dopravního inženýrství po pozemní stavitelství. Buduje páteřní komunikace, železniční i tramvajové tratě, sportovní hřiště, městské komplexy nebo vodní díla.

Časová osa historie + ocenění